Кариери

Репортер в отдел "Вътрешна информация"

"ФОКУС" е първата частна информационна агенция, която е собственик на най-голямата едноименна българска радиоверига.
Във връзка с разширяването на нашия екип - "Вътрешна информация", търсим да назначим репортер в отдел "Вътрешна информация". Очакваме кандидатите с интерес и познания за случващото се в страната, хора с амбиция за професионална реализация и хъс за работа. За позицията предвиждаме специализирано обучение, но опитът в сферата на журналистиката и медиите се счита за предимство.
Предлагаме работа в динамична среда сред млад и креативен екип от професионалисти в агенция с доказан авторитет в отразяването на събитията от страната и света.

Отговорности на позицията:

  • Следене на новинарския поток
  • Отразяване на събития с различна тематика
  • Подготвяне и провеждане на интервюта

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование: Журналистика, Филология или друго подходящо за длъжността
  • Добра езикова култура и правопис
  • Познания за актуалната обществено-политическа обстановка
  • Умения за работа с компютър
  • Комуникативност

Необходими документи за кандидатстване:

  • Автобиография
  • Мотивационно писмо

Кандидатурите изпращайте на: jobs@focus-news.net

Принтирай    Оразмери текст   + -