Буркина Фасо се класира за 1/8-финалите на Купата на африканските нации, след като финишира на второ място в група "А“, въпреки че не успя да победи Етиопия, завършвайки 1:1 с аутсайдера в групата. Така Буркина Фасо и Кабо Верде останаха с по 4 точки, но Буркина Фасо заеха втората позиция заради директната победа.

Сирил Баяла откри резултата в 24-тата минута за фиктивните домакини, обаче Етиопия получи дузпа в самото начало на второто полувреме, след намесата на ВАР. Гетанех Кебеде бе точен от бялата точка за 1:1. Този резултат се запази до края.

В другия мач от групата Кабо Верде и Камерун завършиха наравно 1:1. Така напред продължават Камерун и Буркина Фасо, докато Кабо Верде ще чака резултатите от останалите групи, за евентуално класиране.