Баскетболистите на Локомотив София започнаха по-добре срещата и след десет минути поведоха с 22:14. През втория период играта бе доста равностойна, като на почивката Локомотив бе напред с 42:33. Тимът натрупа двуцифрена преднина и след паузата, но преди заключителната четвърт съперникът му намали за 55:60 и върна интригата в мача. Фаб Файв стигна до пълен обрат през последната част, но след поредица от размени на водачеството, Локомотив все пак измъкна успеха.

Радослав Колев бе над всички за победителите с 24 точки и 13 борби. Драгомир Павлов отбеляза 21 точки, със 17 е Иван Павлов. За съперника Камен Атанасов вкара 25 точки. Георги Кръстев записа 18 точки и 9 борби, а Мартин Горунов завърши с 10 точки и 12 борби.