НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 01:06


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 21 - 25 октомври

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 21 - 25 октомври

18 Октомври 2019 | 14:19 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Кюстендил
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета 7
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски Път
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Цървеняно
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност До Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, местност Бахчата
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Берсин
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, къща, Магазин
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Долна Козница: 22112. 500. 2
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Друмохар: махала Брашненица
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща, Кафе, Магазин, Кметство
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Лиляч: местност Войника, Вила, Помпа
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв. 39, I-446-За Църква, Кв. 43, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност Доло, ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Неделкова Гращица
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв. 15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин
На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Четирци: М. Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, къща
На 21.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 23.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, местност До Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Рила 2, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, местност Бахчата
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото Магазин, махала Янкова
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива, къща
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методий 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност Перивол, местност Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5, Бензиностанция, Кафе
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Злогош: Долна махала . , махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото Вила, махала Чиринци
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Полетинци: 41
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева къща, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък, ПИ 024025
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Трекляно: махала Центъра
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска
На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката Бунг, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре
На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Злогош: махала Кориярци
На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Сажденик: махала Златанска
На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43, 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща, Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42, 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, Магазин, къща, Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, Магазин и Работилница, База
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Албания, махала Баздарска Вила, махала Бантовска Вила, махала Бела Вода Вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска Вила, махала Гюрова Вила, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Дърманска Вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка Вила, махала Испорска Вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила, махала Каменичка Вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка Вила, Вила, Вила, махала Котаранска Вила, махала Кузумска Вила, махала Кумбазка Вила, Вила, махала Лазарска Вила, махала Лапевска 9, Вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Михтарска Вила, махала Моравска Вила, махала Мулова Вила, махала Падинарска Вила, махала Парлапанска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Петачка Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Русулска Вила, 4, махала Сапунджийска Вила, махала Селишка Вила, махала Семенска 15, Вила, 16, Вила, Вила, махала Симонска, махала Соколовска Вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска Вила, Вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска Вила, махала Текемска Вила, махала Треновска Вила, Вила, махала Хаджийска, махала Цанкина Вила, 4, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Вила, 9, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, Магазин, Училище, Цех, Работилница
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Еремия: местност Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Згурово: Вила
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: 41112. 503. 4233 ул. Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, Уо
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица: 145, 142, къща
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4, 1, 2, . , 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378. 6. 10, местност Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща, 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска Вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща, Фурна, къща, 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, Магазин, Здравна Служба
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, Добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, местност Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището
На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска
На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берсин: махала Стубела
На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: махала Постолска, махала Станкова
На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща, 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ XI-70, Кв. 16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща, 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого, Черква, Читалище, къща, Магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм. Сграда, Здравна Служба, Кафе
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща, Магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13, Хоремаг, къща, Метален Фургон, Магазин
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски Път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, Магазин, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, Офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. Дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ ХIII-12 Кв. 2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2, Работилница, Цех, 1
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Кюстендил: местност Дренов Дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, Вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски Път Обор, 32, Вила, 32а Стоп. Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем. Работилница, 45, Склад, София
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Николичевци: Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М. Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски Път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1, Склад, Кафе
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Скриняно: Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5, Фурна, Магазин
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Таваличево: Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Иван Калфин 9, Искър 7, 5, 1, 3, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 30, 39, Стефан Димитров 26, 36, 30, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Цървеняно: 002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница, Помпа
На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил и Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3, 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062. 11. 80. 1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3, Институт
На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Селото Магазин
На 24.10.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Кюстендил
Община Невестино
На 21.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Еремия: местност Разкръстницата, махала Влашка, махала Златковска, махала Ивановска, махала Ковачка, махала Манчовци, махала Мухтийска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Цинцовска, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, махала Селишка Вила, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Хаджи Димитър 1
На 21.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Еремия: махала Ковачка, махала Стойковска
На 22.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ваксево: №024084, махала Падинарска Вила, Юри Гагарин 1, Пункт Горско
На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана
На 22.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Ваксево: махала Бантовска Вила, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гъскарска Вила, махала Заячка Вила, махала Камберска 14, Вила, махала Ковачка Вила, махала Котаранска Вила, махала Лапевска Вила, 4, 5, 8, махала Парлапанска Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Сапунджийска Вила, махала Соколовска Вила, махала Тасковска Вила, махала Треновска Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Вила
На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ваксево: Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 24, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Елешница 56, Кирил и Методий 3, Койно 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Бела Вода Вила, махала Ковачка Вила, махала Кумбазка Вила, махала Лапевска 9, махала Моравска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Семенска Вила, махала Средна махала 5, махала Цанкина Вила, 4, махала Шукалска Вила, 9, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 3, 9, 4, 7, Юри Гагарин 4, Ветеринарна Лечебница, Вила
На 23.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Ваксево: махала Испорска Вила, махала Кумбазка Вила, махала Русулска Вила, 4
На 24.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Еремия: махала Ивановска, махала Керелска, махала Марковска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Секалска, махала Яновска
На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Блато: махала Хановете
На 24.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Еремия: махала Брезалийска, махала Гугушанска, махала Ивановска, махала Пенковска, махала Чифличка.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 21 - 25 октомври

Възможни са временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 21 - 25 октомври

18 Октомври 2019 | 14:17 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Бобов дол
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина Тп Селото, Магазин, къща, Поща, Хранит. Магазин, Хранит. Стоки, Съвет, Фурна-Осв, Черква, Коркина Админ. Сграда, Търгов. Сграда, къща, Тп Мачтов, Дървод. Цех, Х-21, Кв. 2, Фурна, 037001
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв. 16, Съвет
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, къща
На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина къща, Тп Разлона
На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252, Кметство, Поща, Фуражомелка, къща, къща
На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Блато: местност Турските Ниви
Община Бобошево
На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21
Община Дупница
На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Дупница: /А. Величков-При Сп. Зала, 68789. 23. 413, Александър Стамболийски 1, Андон Величков 3, 11, 5, 6, 9, 4, 8, 13, 7, Арда 6, 5, 7, 1, 2, 8, 3, 4, 10, 9, Асен Златаров 2, Бачо Киро 7, 26, 6 6, 6, 34, 6, 22, 8, 28, Бл. 7 и Бл. 8, 23, 21, 20, 8 8, 8, 24, 19, 5, 7 7, 7, 17, 36, 32, 30, 40, 38, 12, 2, 7, 11, 8, 15, 13, 4, 6, 14, 10, 17, 16, 5, 12, 9, Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бешика 7, 4, 3, 9, 8, 6, 5, 2, 10, Бистрица местност Савако - Овчарници, 46, местност Савако - Овчарници, Битоля 7, 4, 3 А, 5, 9, 3, 13, 14, 10, 12, 89, 2, 11, 6, 2, Ботьо Петков 3, 11, 12, 2, 9, 1, 8, 6, 13, 15, 15а, 5, 7, 14, 10, Братя Миладинови 1, 2, 8, 2, 4, 6, 12, Бричи Бор 2, 1, 3, Булаир 50, 53, 47, 55, 58, 56, 60, 52, 65, 44, 51, 54, 57, 49, 48, 46, 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Бяло Море 9, 4, 5, 2, 1, 3, 10, 15, 16, 9, 14, 12, 13, 19, 8, 11, 6, 7, 17, Вардар 7, Венелин 2, 3, 6, 6а, 1, 11, 5, 9, 7, 4, 10, 2 А, 8, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 3, 11, 5, 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Войводска 16, 4, 23, 13, 6, 17, 18, 3, 19, 7, 15, 8, 10, 2, 12, 5, 14, 11, 9, Гергана 9, 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Драган Овчаров 4, 5, 3, 1, Дренски Рид Вила, 27, Вила, Вила, Еделвайс 1, 16, 7, 11, 18, 6, 3, 14, 8, 2а, 5, 10, 9, 2а, 4, 2, Елица 20 20, 25, 27, 26 26, 21, 24, 38, 24 24, 18, 25 25, 21 21, 16, 60 38, 18 18, 23 23, 17 17, 20, 26, 17, 15 15, 38, 40, 22, 23, 19, 22 22, 2, 19 19, 24, 15, 27 27, 27, 15, 16 16, 45 45, 50, 41, 27, 47, 51, 52 52, 46 46, 53 53, 48 48, 42 42, 52, 43 43, 50 50, 47 47, 48, 49 49, 41, 44 44, 3, 47, 42, 7 7, 49, 51 51, 46, 43, 53, 44, 12, 11 11, 6,, 7, 8, 29, 1, 30, 7, 33, 28, 35, 3, 34, 3, 11 12, 10 10, 34, 8, 12 12, 5, 31, 9 9, 2, 2, 5, 32, Жива Вода Вила, 17, 25, 19, 2, 6, 7, 15, 11, 5, 4, 13, 1, 8, 3, 23, 9, Здравец 6, 3, 8, 1, 2, 3а, 4, 10, Иван Вазов 1, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Кирил и Методий 62, 60, 45, 41, 64, 58, 29, 52, 42, 46, 41, 50, 54, 31, 39а, 48, 44, 38, 35, 40, 56, 39, 37, Княз Борис I 43, 57, 55, 37, 60, 60 6, 51, 62, 49, 64, 39, 56, 54 А, 47, 54, 58, 41, 34, 50, 48, 32, 21 9, 46, 9, 9, 44, 36, 40, 28, 44б, 26, 17 9, 30, 9 9, 52, 24, 42, 38, 1, 9 9 А, Кокиче 18, 7, 12, 8, 5, 20 А, 32, 30, 1, 2, 10, 11, 38, 40, 24, 6, 26, 28, 34, 3, 20, 16, 14, 22, 36, 4, 13, Криволак 7, 4, 2, 1, 11, 5, 8, 10, 6, 3, 9, Латинка 4, 2, Липа 13, 9, 15, 1, 10, 8, 11, 7, 4, 2, 6, 13, 3, Максим Горки 1, 6, 14, 18, 20, 12, 3, 2, 8, 16, 10, 4, 5, Марин Дринов 4, 2, 6, 5, 8, 12, 10, 9, 7, 13, местност Дренски Рид Вила, Вила, местност Марек Дървод. Цех, Милин Камък 1, 2, Невена Коканова 3, 8, 5, 14, 1, 2, 11, 9, 7, 12, 20, 13, 6, 16, 10, 18, Неофит Рилски 88, 62, 118, 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, 12, 2, 9, 11, 15, 17, 25, 20, 18, 22, 15а, 26, 23, 30, 16, 21, 27, 29, 31, 24, 28, 15, 33, 19, 41, 42, 63, 51, 37, 35, 45, 57, 48, 33, 53, 61, 55, 49, 47, 40, 43, 38, 34, 36, 46, 44, 59, 39, 54, 202, 11 11, 50, 52, 67, 11 67, 67 67, 60, 75, 64, 66, 82, 78, 81, 77 А, 73, 83, 79, Овчарник, 90, 70, 80, 77, 68, Никола Лазаров 4, Одрин 17, 7, 5 7, 16, 11, 19, 5, 5 5, 13, 21, 5, 23, 15, 14, 2, 10, 6, 8, 3, 1, 4, Орляк 16, 20, 11, 18, 13, 8, 10, 7, 6, 3, 14, 9, 5, 12, 1, 2, 4, 2 А, Оструган 7, 1, 2, Патриарх Евтимий 139, 126, 151, 118, 124, 145, 127, 3, 141, 135, 112, 114, Бунгало, 116, 149, 133, 129, 50, 143, 3, 122, 137, 147, 139 А, 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, 21, 12, 14, 15, 10, 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, 62, 58, 41, 45, 37, 52, 51, 56, 64, 47, 57, 63, 49, 50, 59, 65, 39, 55, 68, 60, 66, 43, 53, 89, 85, 92, 106, 75, 72 1, 80, 67, 95, 74, 101, 97, 105, 84, 2 2, 88 2, 1, 69, 103, 77, 76, 51а, 93, 81, 102, 109, 96, 111, 107, 108, 87, 72, 100, 110, 91, 78, 88, 2, 104, 94, 90, 82, 61, 79, 83, 1, 34, 139, 9, 117, 1 1, 121, 125, 112, 113, 8, 12, 9 9, 10, 12, 119, Плиска 19, 7, 1, 5, 9, 27, 43, 8, 11, 22, 21, 26, 29, 39, 12, 44, 6, 25, 18, 10, 23, 33, 37, 47, 17, 4, 48, 35, 16, 41, 49, 31, 14, 45, 2, 24, 15, 20, 67, 50, 72, 54, 52, 58, 66, 62, 53, 55, 59, 57, 60, 56, 63, 73, 70, 61, 77, 51, 64, 58б, 68, 65, 71, Побит Камък 13, 14, 4, 10, 5, 8, 7, 1, 11, 3, 6, 2, 12, 9, 15, 13, Професор Ал. Балабанов 32, 19, 23, 31, 25, 29, 27, 17, 21, 4, 3, 18, 1, 12, 16, 20 А, 6, 22, 20, 2, 24, 14, 10, 8, 26, 7, 5, 13, 11, 9, Професор Александър Балан 23, Рилски Езера 8, 4, 14, 6, 10, 12, 2, Свобода 1, 1, 1, Седма Рилска Дивизия 47, 55, 53, 44, 51, 50, 4, 10, 59, 49, 48, 46, 57, 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Средна Гора 13, 11, 4, 3, 10, 1, 8 А, 7, 15, 2, 8, 11 А, 14, 12, 9, 1а, 6, 5, 8а, Старите Жилища 3 3, 3, 2 2, 13, 2, 10, 8 1, 10, 7, 1, 12, 7, 5, 10 10, 1 1, 5 5, 7 7, 1, 11, 6, 4, Стръмна 1, Тобеница 2, 4, 6, 1, Трети Гвардейски Полк 7, 15, 9 9, 7в, 13, 9 9б, 11 А, 6, 5, 2, 21, 11, 19, 4, 9, 3, 1, 7 7, 7 9б, 7 9, Тумбата 12, 10, 5, 1, 14, 8, 6, 4
На 21.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Дупница: Венелин 8, Войводска 16, 4, 23, 13, 6, 17, 18, 3, 19, 7, 15, 8, 10, 2, 12, 5, 14, 11, Кирил и Методий 52, 42, 46, 41, 50, 54, 31, 39а, 48, 44, 38, 35, 40, 56, 39, 37, Княз Борис I 43, 57, 55, 37, 60, 60 6, 51, 62, 49, 64, 39, 56, 54 А, 47, 54, 58, 41, Марин Дринов 4, 2, 6, 5, 8, 12, 10, 9, 7, 13, Одрин 10, 6, 8, 3, 1, 4, Патриарх Евтимий 12, 14, 15, 10, Фенерка 10, 12, 3, Цар Симеон Велики 5
На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1
На 21.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дупница: извън регулация, Каваклия 88, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, Орлинска 104, Самоковско Шосе 4, 14, 30, 2, 2, 20, Софийско Шосе 2
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Самораново: Митко Палаузов
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Яхиново: местност Полето
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гюргево: 2
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, Lxx-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5
На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1
На 21.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Самоковско Шосе 2, 20
На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 165. 22 местност Динките, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман къща, Дренски Рид Вила, извън регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, местност Дренски Рид Вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром. Зона Бет. Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5
На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80
На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1
На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53
На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Дупница: Латинка 4, 2, Неофит Рилски 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, Одрин 2, Патриарх Евтимий 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, Христо Ботев 52, Цанко Церковски 3, 1, 8, 2, 5, 6, 4
На 22.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Дупница: Прогона Вилна Зона, 32а
На 22.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Джерман: 207635051294, Хидзар
На 22.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 126. 41, 68789. 173. 5, №1624, Алеко 1, Аракчийски Мост 6, 5, 21, 76, 30, 19, 49, 60, 8б, 36, 62, 64, 15, 3б, 69, 4б, 42, 33, 58, 50, 65, 74, 56, 67, 44, 37, 28, 2б, 39, 44а, 31, 48, 34, 53, 35а, 2а, 55, 27а, 59а, 2, 63а, 54, 63, 60а, 78, 34а, 35б, 67а, 45, 38, 1а, 27, 57, 46, 68, 18, 22, 17, 75, 61, 41, 13, 23, 51, 6, 40, 32, 25, 12а, 44, 70, 26, 52, 5б, 22, 72, 29, 35, 82, 24, 43, 47, 29в, 21, 25а, 20, 66, Балановска Пътека 1б, 15, Васил Левски Вила Майка, Индустриална 1, Комитска 28, 8, 12, 32, 4, 20, 1, 26, 9, 31б, 7, 10, 3, 20а, 5, 14, 29, 17, 33, 24, 31, 12, 30, 22, 18, 6, М. Гурдево, местност Балановски Рид Вила, местност Гурдево Вила, местност Караболюка Стопанска Постройка, Вила, Вила, местност Разсадника къща, къща, Никола Малашевски 44, 36, 5, 34, 35, 45, 7, 20, 5, Патрики Сандев 8, 2, 97, 9, 13, 4, 3, 11, 6, 10, 10, 15, 19, 5, 1, 12а, 17, 12, Пътен Възел Дупница Юг Км. 327+464, Разметаница 5, 38, 7, 1, 36, Скакавица 6, 7, 26, 29, 28, 4, 25, 23, 22, 9, 30, 11, 16, 27а, 29, 7а, 24, 34, 34а, 27, 19, 15, 21, 2, 5, 36, 28, 18а, 7, 40, 5, 32, 14, 13, 17, 18, 31, 8, 1, 22г, 38, 12, Труд 15, Хан Кубрат 10, 23, 11, 3, 5, 4, 17, 6-А, 8а, 25, 19, 15, 7, 8, 6, 1, 21, 2, 13, Вила, местност Малък Кубасин, Вила, Вила
На 22.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пиперево
На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Васил Левски 15, 21, 19, 17, 23, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Втори Януари 2, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Отец Паисий 20, 13 1, 13 2, 13, 24, 18, 9, 14 13, 13, 2, 15, 13 А, 7, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Свети Иван Рилски 62, 89, 70, 109, 58, 83, 75, 105, 52, 60, 20, 117 9, 68, 46 А, 103, 81, 95, 46, 56, 91, 117, 48, 85, 115, 97, 87, 101, 119, 131, 119 9, 121 8, 54, 107, 93, 79, 111, 9, 46а, 121, 117 10, 113, 50, Свети Иван Рилски 56, 62, 64 Воеонен Блок, 8 Военен Блок, 64 Военен Блок, 64 Военнен Болк, 64, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Скопие 30, Стефан Караджа 1, 8, 18, 12б, 24, 7, 12, 20, 4, 11, 9, 14, 5, 6, 12а, 1а, 3, 16, 10, 5а, 24, 22, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Хаджи Димитър 10, 20, 13, 18, 16, 8, 12, 8а, 14, 11, ХххVI - 2262, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яворов 16, 12, 19, 28, 7, 21, 17, 6, 26, 13, 10, 3, 18, 4, 11, 24, 22, 1, 8, 14, 9, 5, 15, 20, Яне Сандански 7, 1
На 24.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, 17в, 53, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, 16, 5, 21, 9, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 9, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, 9, 12, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Здравец 11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, 5, Зелен Път 10, 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния Път, Кв. 50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, 27, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, 10, 13, 11, 6, 8, 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, 18, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Малчика 2, 1, 6, 4, 7, 5, 10, 8, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия Вила, местност Прокопо Вила, Мусала 15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1, Осми Март 10, 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11, 20, 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска Вила, 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Победа 33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9, Първи Май 12, 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, 13, 6, Русалка 6, 3, 5, 9, 2, 7, Самоковище 8, 10, 1, 3, 4, 6, 2, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, 2, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев 4, 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, 20, 15, 22, Черква
На 24.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица Цех Колбаси, Кирил и Методий 3, Свобода 1
На 24.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Самораново: 4067, местност Кръстките, 65245. 7. 846 местност Корията, №65245. 7. 120 извън регулация, Акация 9, 5, 3, 1, 6, 7, 2, Васил Демиревски 1, Георги Димитров 88а, 96, 73, 106, 98, 88, 71, 84, 75, 110, 93, 92, 112, 86, 90, 102, 80, 74, 94, 78, 82, 89, 85, 83, 69, 87, 81, 77, 100, 76, 91, 108, 79, Стопанска Постройка, Комсомолец 7, Марков Камък 28, 31, 23, 38, 9, 36, 30, 16, 10, 33, 17, 32, 15, 27, 8, 25, 29, 21, 11, 20, 24, 4, 34, 13, 26, 22, 19, 6, 19а, 35, 17а, 12, Вила, местност Златковица къща, местност Марков Камък Вила, Вила, местност Отовица Хижа Отовица, Митко Палаузов Вила, 17, Рила 2, Стаменко Градевски 25, местност Корията
На 24.10.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния Път, Кв. 50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Мест. Фандъклъка, местност Прокопо Вила, Осми Март 10, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска Вила, 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Първи Май 12, 13, 6, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, Христо Ботев 4
На 24.10.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Дупница: 04220. 9. 147
Община Кочериново
На 24.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Кочериново: Свети Иван Рилски 135.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

СНИМКА НА ДЕНЯ
Жанин Аниес се обяви за и.д. президент на Боливия. 13 ноември 2019 г.
Жанин Аниес се обяви за и.д. президент на Боливия. 13 ноември 2019 г.

ВИДЕО
Радиоверига и информационна агенция Фокус
Радиоверига и информационна агенция Фокус
Официалната страница Информационна Агенция Фокус във Facebook
Начало | Услуги | Архив | Партньори | Тарифи | Радио реклама | За нас | Общи условия | Кариери | Контакти |
© 2019 Информационна агенция ФОКУС Съдържанието на Информационна агенция ФОКУС и технологиите, използвани в интернет страницата, са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Всички текстови, аудио, видео, фотографски и графични изображения, публикувани в базата данни, са собственост на Информационна агенция ФОКУС, освен ако изрично е посочено друго. ПОЛЗВАТЕЛИТЕ и АБОНАТИТЕ се задължават да използват материали от информационната база данни съгласно Общите условия на Информационна агенция ФОКУС и действащото в Република България законодателство.