НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 18:36

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

Хърватия изравни за 1:1 срещу Англия в Москва

11 Юли 2018 | 22:29 | Агенция "Фокус"
София. Хърватия изравни за 1:1 срещу Англия в полуфиналния мач на Мондиала в Русия. На стадион „Лужники“ в Москва голмайстор за хърватите стана Иван Перишич в 68-ата минута. Преди него Киърън Трипиър откри резултата за Англия в 5-ата минута от пряк свободен удар.
Двата отбора ще определят съперника на Франция за финала в неделя. Хърватите са на крачка от мача за световната титла, който ще е първи в историята им.
Англия е на път към втория си финал на Световно първенство след 1966 година, когато станаха световни шампиони в родината си. За последно англичаните играха полуфинал на Мондиал`90-а в Италия, където загубиха от бъдещия шампион Федерална Република Германия след дузпи.

Тегленето на победителя в играта
Тегленето на победителя в играта "Европейски тест за отличници-шест" 30.07.2018г...